Všichni chceme krásnou a pohodovou dovolenou. Dobře naplánovaná cesta a připravené auto je slušný základ, ale to je jen začátek. Radost z dovolené střídají starosti s přípravou trasy a po čase podrážděnost při jízdě v přeplněném autě. Známe to všichni …

Přenechejte starosti dobrodrům! V Avanti Api jsme zvyklí na pohodu a zážitek z cestování. Vaše dovolená začne před Vaším domem už nástupem. Naše vozy jsou prostorné, komfortní a přepraví celou rodinu se zavazadly i se psem. Zkrátka, dovolenkové 8-místní minivany jsou ideální volbou na cestu za odpočinkem.

Nemusíte již vybírat, které z věcí si můžete vzít. Seberte vše, co potřebujete! Naše dovolenkové vozidla odvezou všechny Vaše zavazadla a přitom zůstane dostatek místa i na případné nákupy cestou. To vše bez časového stresu – vyrazíme, když budou děti připraveny a zavazadla naložené.

Doprava na dovolenou prostornými a pohodlnými vozidly je zárukou pohody, kterou od dovolené nepochybně čekáte. Cestování ve velkých a praktických vozidlech Vám dává neobyčejné možnosti volnosti, luxusu a bezpečí, které jsou vlastní jen pro vozy Mercedes-Benz.

Kontaktujte naše obchodní oddělení pro individuální cenovou nabídku, nebo zkuste využít kalkulačku cen – vlastní trasa. Z cen dopravy Avanti Api budete příjemně překvapeni.