Včelka Avanti Api Vám nabízí přepravu na různé akce, veletrhy, výlety a dovolené. Přepraví Vás dle individuálního přání do Vámi zvolené destinace ve Vámi zvoleném čase. Nezáleží, zda vybrané město leží na hlavních trasách, naše včelka si pro Vás přiletí kamkoliv a najde tu nejrychlejší trasu. Včelka Avanti Api pro Vás vždy znamená vysokou míru flexibility, individuality a vysokého standardu přepravy za příjemnou cenu.

Mezi naše aktivity v oblasti cestování za poznáním patří například přeprava osob na známá evropská výstaviště BVV Brno, výstaviště Praha Holešovice, mezinárodní výstaviště ve Vídni a Salzburgu nebo doprava na výstaviště Incheba v Bratislavě. Na těchto výstavištích máte možnost vidět mnoho zajímavých expozic a navázat cenné kontakty s novými lidmi. Všechna tato výstaviště a veletrhy obsluhují naše 7-mi místní automobily Mercedes-Benz VITO a R-class, které Vás přepraví i ze vzdálených měst dle Vašich požadavek.

Pokud potřebujete oddech, relaxaci nebo zábavu, máte možnost víkendového nebo týdenního pobytu na chorvatském ostrově Pag. Ostrov Pag je pátý největší ostrov Jadranu a poskytuje svým návštěvníkům krásné čisté moře a tiché prostředí, je jako stvořený k rodinnému odpočinku jako i zábavě. Jedná se o jedno z mála míst na Jadranu, kde naleznete jak kamenné pláže, tak i krásné písečné pláže, které jsou vhodné i pro malé děti. Fakt, že ostrov není jen oáza ticha a pokoje, potvrzuje obzvlášť mládeží vyhledávaná pláž Zrće, která je proslaveným centrum zábavy, jako jsou plážové párty, módní prezentace a sportovní soutěže. Pro ty, kteří chtějí žít aktivně nejen v noci ale i přes den nabízí vodní sporty jako wakeboarding, vodní lyže nebo možnost jízdy na vodním skútru. Apartmány se nacházejí v lukrativní části ostrova přímo na pláži v bezprostřední blízkosti moře s nezapomenutelným výhledem. Apartmány jsou nadstandardně vybaveny a v jejich blízkosti jsou známé restaurace, obchody a sportovně-oddychová centra.

V rámci cestování nabízíme také cesty za kulturou v České republice nebo v Evropě. Pod pojmem kultura myslíme různé koncerty, festivaly, společenské akce, návštěvy hradů a zámků, poznávání lidí se společnými zájmy až po poznávání jiných kultur v Evropě. Nejste vázaní na cestovní kanceláře ani průvodce – Vaše cesta je nezávislá! Sami si zvolíte místo kdy a kam chcete cestovat, s kým chcete cestovat a jak dlouho chcete zůstat. Ať si zvolíte naše pohodlné vícemístné automobily nebo rychlá letadla, vždy Vás dopravíme podle Vašeho přání, komfortně a to za nejlepší ceny.

Přeprava rodin na dovolenou
Přeprava osob na výstavy
Výlety lodí po moři
Vyhlídkové lety