Svatba je nezapomenutelný okamžik, který si zaslouží vhodné svatební vozidla. To má nejen své praktické, ale především estetické důvody. Pěkné svatební vozidlo vyvolává dobrý dojem a v myslích svatebčanů zanechá pozitivní vzpomínky.

Vozidla včelky Avanti jsou připraveny plnit svou reprezentativní úlohu a s radostí Vám pomohou při této jedinečné společenské události. Pro nevěstu a ženicha máme připraven luxusní vůz BMW řady 5 GT, který je hodný budoucích novomanželů pro svůj komfort a nepřehlédnutelný vzhled. Čistý design vozu BMW zářivě bílé barvy doplněn o svatební výzdobu je tou pravou volbou ve vysokém stylu.

Pro svatební hosty a doprovod svatebčanů jsou k dispozici 8 místní bílé vozy Mercedes-Benz Vito a R-classe. K dispozici máme několik stejných vozidel, takže je možný převoz i většího poštu svatebních účastníků bez nutnosti vázání na jeden čas a místo přepravy. Komfortní přepravu svatebních hostů z různých lokalit a v různých časech zajistí naše vozy podle Vašich požadavků. Není nutné platit pronájem velkého autobusu, který bude postupně vozit skupinky s několika hosty, když naše 8 místní včelky mohou postupně převézt všechny svatebčany podle toho, jak budou přicházet. Jedna odejde a hned přijede další včelka – všechny připravené přepravit nejen svatebčany, ale i velké kytice a ostatní zavazadla. Tento způsob dopravy je vysoce efektivní a flexibilní pro každou potřebu.

Naše vozidla s řidičem jsou Vám během svatebního dne nestále k dispozici a připravené na okamžitý přesun, ať už z příprav na obřad, z obřadu na hostinu nebo na svatební focení. Dopřejte si na Vaší svatbě komfort a jedinečnost, který Vám zaručí naše včelky Avanti ve vysokém stylu.