Potřebujete přepravu na letiště nebo z letiště? Máme pro Vás odpověď na všechny požadavky související s přepravou osob. Žlutá včelka odveze Vás, Vaši rodinu, přátele, obchodní partnery nebo kolegy 8 – místními mikrobusy rychle a pohodlně do cíle, ať Vás je 5, 7 a nebo 14 osob. Vyzvedne Vás na dohodnutém místě, nebo postupně naloží jednotlivé osoby na více adresách, které si zvolíte. S maximální přesností, za každých okolností a každého počasí.

Uvědomujeme si, že při cestování na letiště je velmi důležitý čas příjezdu vozidel, proto naši řidiči vždy počítají s frekvencí dopravy nebo se silničními omezeními na zvolené trase a preventivně počítají i s alternativními cestami. Díky tomu se můžete s důvěrou spolehnout, že se do cíle dopravíte včas a v nejlepší pohodě.
Během cestování poskytujeme cestujícím kompletní palubní servis. K dispozici je denní tisk, internet a nealko nápoje pro dodržování pitného režimu. Standardem je klimatizace a protisluneční ochrana cestujících pro dosažení teplotní pohody. Vysokou míru pohodlí též doplňují pohodlná sedadla s komfortním podvozkem a dobře odhlučněným interiérem typickým pro nejnovější generaci vozidel Mercedes-Benz.

Při nastupování a vystupovaní je pro řidiče samozřejmostí pomoc se zavazadly a v cíli cesty poskytnutí základních orientačních instrukcí a rad, jak se pohybovat po letišti, kde se vykonává odbavení cestujících a na co si dát pozor.

Avanti Api obsluhuje letiště v celé střední Evropě a zabezpečuje dopravu z kteréhokoliv města v tuzemsku i v zahraničí. Přeprava je možná na všechna mezinárodní, civilní i vojenská letiště v rámci Evropské Unie. Možná je taktéž vzájemná přeprava mezi letišti a navazující dopravy na přestupné lety. Mezi nejfrekventovanější letiště obsluhovaná našimi vozidly patří:

Mezinárodní letiště Václava Havla – Praha
Mezinárodní letiště Schwechat – Wienna
Mezinárodní letiště Katovice – Pyrzowice – Polland
Mezinárodní letiště John Paul II – Kraków, Balice – Polland
Mezinárodní letiště Ferenc Liszt Budapest – Magyar
Mezinárodní letiště Friedrichshafen FDH – Germany
Mezinárodní letiště M. R. Štefánika – Bratislava
Mezinárodní letiště Košice – Slovensko

Při příletech na tato letiště Vás ochotně přijedeme kdykoliv vyzvednout. Odvezeme Vás, vaši rodinu, přátele, obchodní partnery či kolegy z letiště a pohodlně dopravíme na zvolenou adresu, případně rozvezeme na různé adresy. Při příletu se nemusíte o nic starat. Zjistíme si přílety i případná zpoždění letadel a odvoz přizpůsobíme aktuální situaci. Příjezdy našich vozidel na letiště jsou možné v každém denním i nočním čase 7 dní v týdnu.

Naše vozidla řídí jen zkušení a pravidelně školení řidiči, se kterými se domluvíte v českém, anglickém a německém jazyku. V rámci svých možností Vám vždy pomohou a počkají na Vás i při zpožděném letu. Ochota, slušnost a seriózní jednaní je u nás samozřejmostí, proto našim zákazníkům nikdy neúčtujeme žádné nástupní poplatky, příplatky za čekání vozidla ani žádné jiné poplatky. Vysoká úroveň služeb je pro nás standardem.