Avanti Api nabízí služby individuální osobní přepravy na různé příležitosti do destinací po celé Evropské Unii. Přeprava je přizpůsobena osobním potřebám zákazníka, zda se jedná o soukromou nebo firemní přepravu.

Přepravu osob zajišťují naše nové cestovní vany Mercedes-Benz Vito Tourer, které nabízejí 8 míst k sezení. Tyto moderní a rychlé vozy poskytují cestujícím maximální pohodlí a zaručují vysokou míru bezpečí. Všechna vozidla jsou vybavena vícezónovou automatickou klimatizací a determálními skly, které přispívají k tepelné pohodě cestujících za každého počasí. Cestovní mikrobusy Mercedes-Benz představují nejvyšší standardy v oblasti osobní dopravy a pro jejich výborné komfortní vlastnosti a reprezentativní vzhled jsou mimořádně žádané při různých příležitostech.

Během přepravy je pro nás samozřejmostí poskytnutí plného palubního servisu, proto jsou pasažérům k dispozici čerstvé noviny, nápoje na osvěžení nebo internet. Během jízdy si tak můžete v pohodlí přečíst denní tisk nebo vyřídit pracovní e-maily. Při nastupování a vystupování je Vám k dispozici asistence řidiče, který Vám rád pomůže se zavazadly i s usazením ve vozidle.

Vozidla Avanti Api řídí vyškolení profesionální řidiči s dlouholetou praxí, kteří komunikují v českém, anglickém nebo německém jazyce. Na silnicích je znáte podle zářivě bílých vozů s logem s cestující žlutou včelkou, která symbolizuje rychlost, bezpečnost a spolehlivost za dobrou cenu. Vysoká úroveň přepravy je u nás standardem, který se snažíme přinést mezi širokou veřejnost, pro kterou chceme být cenově dostupní. V našich vozidlech proto nikdy neplatíte žádné poplatky.

Osobní přeprava v Avanti Api zahrnuje přepravu osob po celé Evropské Unii. Domácí krajinou našich vozů je Česká republika, kde přepravujeme cestující mezi většinou domácích měst. Z depa v Brně vyrážíme především do okolních zemí Rakouska, Německa, Polska, Slovenska a Maďarska, kde jezdíme na pravidelných trasách mezi většími městy. Na nejoblíbenějších trasách našich cestujících se nacházejí domácí města jako například Praha, Plzeň, Brno, Liberec, Olomouc, Ostrava, Břeclav nebo zahraniční města Vídeň, Bratislava, Győr, Budapešť, Katowice, Krakow, Berlín, Mnichov a mnoho jiných větších měst.

Doprava osob je možná na pravidelných nebo individuálních trasách. Při individuálních trasách je k dispozici celé vozidlo s řidičem, který Vás odveze dle vašeho požadavku s Vámi požadovaným počtem pasažérů, na vlastní trase a to v kterékoliv denní či noční hodině. Výhodou je maximální variabilita přepravy plně dle Vašich představ, na Vámi určené adresy, přes požadované města a dle Vašich časových plánů. Naše vozy jsou maximálně flexibilní bez ohledu na to, zda se přepravuje 1 osoba nebo 7 osob. Tento způsob osobní dopravy je vhodný zejména pro jednotlivce, rodiny s dětmi, pro firmy na různé akce, společenské události, nebo také přeprava osob na letiště, přeprava studentů do škol, případně přeprava osob na dovolenú.

Na pravidelných trasách je k dispozici několik vozidel, které je možné využít na dlouhých i kratších trasách mezi různými domácími a zahraničními městy. Do vozidla je možné přistoupit nebo vystoupit i v menších městečkách v blízkosti trasy.

Seznam pravidelných tras, harmonogram a obsazenost vozidel spravuje propracovaný rezervační systém. Tento moderní systém je cestujícím dostupný on-line na webových stránkách Avanti Api a je aktualizován v reálném čase. Zájemce o osobní přepravu tak může vidět počet volných míst v daném vozidle na dané trase ve zvoleném čase dopravy. Počet obsazených míst a délka požadované přepravy ovlivňuje výslednou cenu palubního lístku. Podle těchto informací se zákazník může rozhodnout pro konkrétní jízdu s ohledem na jeho preference. Na pravidelných trasách si cestující, podobně jako při individuální dopravě, může zadat vlastní nástupní i výstupní adresu.

Prostřednictvím rezervačního systému lze objednat přepravu v libovolném počtu cestujících i mimo stanovené přepravní časy, případně zadat požadavek na změnu trasy. Tímto je možná maximální variabilita dopravy, kde je přeprava osob definována novými standardy v oblasti silniční dopravy.

Individuální přeprava našimi vozidly je také vhodná na:
– Cestování za prací
– Cestování na dovolenou
– Pracovní setkání nebo obchodní jednání
– Kongresy a služební cesty
– Reprezentativní účely
– Teambuildingové akce
– Přeprava osob z / na letiště
– Rodinné příležitosti
– Odvoz svatebních hostů nebo svatební limuzína
– Dovoz osob na nákupy