Osobní přeprava Avanti Api se zaměřuje na přepravu osob vícemístnými automobily na základě objednávky klienta. Cílovou skupinou jsou cestující, kteří chtějí cestovat komfortně, bezpečně a levně do zvolené destinace. Primárně se specializujeme na delší vnitrozemské trasy v České a Slovenské republice i mezinárodní trasy do Rakouska, Německa, Polska či Maďarska.

Cestující můžou využívat naše služby při odvozech na hotely a letiště, při dopravě na teambuildingy, firemní akce a eventy, školení, odvoz do práce, odvoz dětí a studentů do škol, na dovolené, festivaly, koncerty, výlety a mnoho jiných osobních cest podle Vašich požadavků.

Postup je jednoduchý:
1. Klient si může rezervovat sedadlo jako jednotlivec, případně může rezervovat celé auto pro skupinu cestujících,
2. Zvolí si cíl cesty a čas odjezdu
3. Cestuje!

Při transportu není nutné mít plně obsazená auta, ale odvezeme každého, kdykoli a kamkoli. Zavazadlový prostor je uzpůsoben pro běžnou velikost zavazadel a kufrů. Výhodou našich aut je možnost vybrání sedadel a nainstalování střešního boxu na střechu auta, když cestující mají rozměrnější zavazadla. Auta jsou plně klimatizována a vybavené bezpečnostními pásy i airbagy. Při nadrozměrných zavazadlech je možné vypravit i speciální auto, které bude vést jen batožinu (kola, lyže, snowboardy, kajaky apod.).

Speciální službou, kterou provozujeme především na začátku školního roku, je přeprava studentů za vzděláním. Student má možnost objednat si sedadlo a vyzvat další studenty aby se s ním svezli. Konkrétní datum a čas odjezdu si budou moct určit studenti sami. Na trase, která bude z počátečního místa do cílového místa je možné zastavit i v městech a vesnicích, které nebudou ležet přímo na trase, ale v její blízkosti.

Klient si může naše služby objednat telefonicky, nebo přes náš on-line rezervační systém.

Naše služby v oblasti osobní přepravy:
 

Individuální přeprava osob a skupin 
Přeprava osob z letiště a na letiště
Rozvoz dětí ze školy
Svatební přeprava
Přeprava rodin na výlety a dovolené
Přeprava zvířat speciálními auty