Avanti Api s.r.o. poskytuje služby letecké dopravy pro firemní i soukromé účely. Provozujeme individuální lety letadly v Evropské Unii prostřednictvím konvenčního i turbovrtulového letadla. Díky různým typům letadel jsme schopní přepravovat cestující na krátké i dlouhé lety mezi různými civilními letišti ve Vámi požadovaných časech.

Naše letadla můžou přistávat na velkých mezinárodních i menších vnitrozemských letištích. Díky našim malým a obratným letounům Vás přepravíme do Vámi požadovaného cílového místa, na kterém velké dopravné letadla nepřistávají. Nabízíme i lety do různých destinací po celé Evropě, kde mnohé společnosti nelétají. Malé osobní letadla typu business jet sú ideální především pro firmy nebo i jednotlivce, kteří se potřebují jednoduše a rychle dostat na vzdálené místa nebo potřebují operativně řešit vzniklé problémy kdykoli po Evropě.
V Avanti Api poznáme hodnotu Vašeho času. S našimi lety nezažijete žádné fronty na letisku ani chození přes terminál. Poznáte jen letadlo, které čeká jenom pro Vás. Let přizpůsobíme Vašemu programu a letadlo poletí v čas, který si budete přát. K odletu bude plně připravené podle Vašich požadavek.

Jsme připraveni v krátkém čase zabezpečit Vámi požadovaný let a nejvhodnější typ letadla. Nabídneme Vám i víceré doplňkové služby, mezi které patří např. přistavení limuzíny, auta nebo mikrobusu a odvoz na Vámi požadované místo. Využitím našich leteckých služeb automaticky získáváte kompletní služby osobní asistence a bohatý catering, který k letům Avanti Api neodmyslitelně patří.
Letecká přeprava osob anebo charterové lety jsou provozovány letadlem, které letí podle Vámi určené trasy a času. Tento způsob znamená, že si objednáváte celé letadlo včetně všech sedadel pasažérů. Je proto na Vašem rozhodnutí, kolik osob v letadle poletí. Výslední cena se odvíjí podle letových hodin bez ohledu na počet cestujících.

Avanti Api Vám vždy nabídne nejvýhodnější let za konkurenceschopné ceny. Předběžné ceny letů si můžete zjistit prostřednictví našeho on-line rezervačního systému, kde můžete též zadat požadavek pro nacenění speciálního letu. Za svoji cenu získáváte profesionální a kvalitní služby, jaké v soukromé letecké dopravě jen můžete dostat. U nás je samozřejmostí poskytnout Vám též odvoz nebo dovoz na letisko našimi vozy, abyste rychle a pohodlně dostali všechny přepravní služby pod jednou střechou.

Naše letadla zajišťují popři individuálních letech i expresní cargo služby, mezi které patří expresní přeprava tovaru v rámci EÚ. Jsme připraveni doručit každou zásilku bezodkladně a v nejkratším možným termíne. Letadla Avanti Api jsou Vašim nejrychlejším řešením.

Objednávka letadla v Avanti Api probíhá následovně:
1. Poskytnete nám informace o Vašem plánovaném letě jako je např. start, cíl, termín letu nebo počet osob
2. Dostanete od nás cenovou nabídku na nejvhodnější letadlo v závislosti na trase letu, aby byl Váš let rychlý a ekonomický zároveň
4. Pošleme Vám dokumenty a fakturu k zajištění Vašeho letu
5. Poskytneme Vám organizační informace k letu jako je např. kontakt na kapitána letadla, čas a místo vyzvednutí osob před odletem

Výhody létání s Avanti Api:
1. Letecké a automobilové služby na jedním místě
2. Letadlo a posádka je Vám plně k dispozici
3. Komfortní, rychlé a bezpeční letadla
4. Maximální úspora fin. nákladů a času
5. Žádné členské ani servisní poplatky, žádné čekání
6. Dovoz na letiště a catering podle Vašeho přání
7. Maximální soukromí

Letadla Avanti Api:
– Jednomotorové pístové letadlo Cirrus SR-22 s doletem cca 2.000 km. Čtyřmístní letadlo ideální na lety s délkou okolo 3 hodin. Víc informací o letadle »
– Turbovrtulové letadlo Piper Meridian M500 s přetlakovou kabinou a doletem cca 1.800 km. Šestimístní luxusní letadlo schopné lítat ve vysokých letových hladinách. Víc informací o letadle »

V rámci letecké přepravy malými osobními letadly poskytujeme následovní služby:

Mezikontinentální individuální lety
Mezinárodní individuální lety
Tuzemské individuální lety
Expresní doprava Cargo