Avanti Api vykonává služby spojené s přepravou osob, mezi které patří osobní přeprava a letecká přeprava. V oblasti přepravy reagujeme na požadavky zákazníků, kteří vyžadují dopravu na větší vzdálenosti v České republice i v Evropské Unii. Našim zákazníkům nabízíme široké možnosti silniční a letecké přepravy, s cílem zabezpečit cestujícím komplexní přepravní služby.

Přepravu osob realizujeme na profesionální úrovni, přičemž nabízíme rychlý, komfortní a přitom ekonomický způsob dopravy vícemístnými automobily a osobními letadly. V oblasti kombinované přepravy osob nabízíme jedinečné a spolehlivé řešení na jednom místě, od vyzvednutí osob na stanovené adrese až po přepravu letadlem.

Služby osobní silniční dopravy vykonáváme moderními mikrobusy Mercedes-Benz s přepravní kapacitou 8-míst. Tato vozidla splňují vysoké standardy v oblasti komfortu posádky, které ve spojení s pokrokovými technologiemi umožňují provoz s nízkými náklady, což má příznivý vliv nejen na životní prostředí, ale i na cenu palubního lístku. Mezi krajiny, do kterých jezdí naše vozidla patří Slovenská republika, Maďarsko, Rakousko, Německo, Polsko, Chorvatsko …

Služby letecké dopravy vykonáváme malými osobními letadly s max. přepravní kapacitou 4 až 6 osob v závislosti od zvoleného letadla. Mezi naše letadla patří jednovrtulové osobní letadlo Cirrus SR-22 s reálným doletem cca 800 km a turbovrtulové osobní letadlo Piper Meridian vybavené přetlakovou kabinou a doletem cca 1.300 km. Naše letadla operují na domácích letištích v České republice, odkud jsou realizovány vnitrostátní a mezinárodní lety v rámci celé Evropské Unie i mimo ni.

V rámci osobní silniční dopravy je obzvlášť oblíbená individuální přeprava osob, která je přizpůsobena Vašim osobním potřebám bez toho, aby jste se museli přizpůsobovat jiným pasažérům. Místo nástupu, zastávky a cílové místo závisí plně na Vašem přání a Vašich požadavcích. Při individuální dopravě poskytujeme vozidlo s řidičem, kde je zákazníkovi k dispozici plná kapacita vozidla bez ohledu na počet přepravovaných osob. Za stejnou cenu se může přepravit 1 nebo 7 osob. Individuální dopravu vykonáváme na území celé Evropské Unie, přičemž Česká republika je vždy počáteční, tranzitní nebo cílovou krajinou.

Při kalkulaci individuální silniční nebo letecké přepravy Vám nabízíme komplexní časový harmonogram s naplánovanou trasou, aby jste do cíle dorazili včas a podle Vašich představ. Pro zadání poptávky individuální přepravy stačí vyplnit vstupní údaje v našem rezervačním systému, případně kontaktovat naše obchodní oddělení.

Podrobnější informace k jednotlivým přepravním službám Vám nabízíme v následujících odkazech:

Osobní přeprava
Letecká přeprava
Výlety a dovolenky