Nové Iveco Daily je třetí generace lehkých užitkových vozidel a pyšní se titulem „Mezinárodní dodávka roku 2015“. Jedná se o spolehlivé vozidlo, které nejvíce přispívá ke zvyšování norem efektivnosti a udržitelnosti přepravy po silnicích s ohledem na životní prostředí a bezpečnost posádky.

Iveco Daily je průkopníkem z hlediska zlepšování komfortu, ovladatelnosti a spolehlivosti. Může se pochlubit nejefektivnějším užitečným zatížením ve své kategorii, nejlepším objemem nákladového prostoru a největší kapacitou ve své třídě, ale také komfortem pro řidiče srovnatelným s osobním autem a optimalizovanou ovladatelností. Z těchto vlastností těží zejména posádka vozidla, jejíž tento spolehlivý společník pomáhá den co den.

Jde o ideálního pracovního partnera v oblasti lehké nákladní dopravy, kterého lze účelně používat s maximální spolehlivostí, efektivností a všestranností. Disponuje špičkovými technologickými řešeními, například novým systémem zavěšení kol, jehož výsledkem je maximální cestovní komfort. Vozidlo je vybaveno vyspělými a integrovanými telematickými systémy, zdokonalenými nástroji pro služby zákazníkům a nejmodernějšími bezpečnostními technologiemi.

Nové Daily je dodávka i podvozek s kabinou. Kabina vozu pojme 6 lidí s řidičem ve dvou řadách, přičemž jim nabízí velkorysý prostor a pohodlí. Kabina je klimatizovaná a od užitkové části oddělena posuvnou a odnímatelnou stěnou, která chrání zejména posádku vozidla. Ve stěně je zabudované skleněné okénko, přes které lze kontrolovat obsah užitného prostoru. Užitný prostor je ventilován, lehce kontrolovatelný a ve spojení s komfortním podvozkem je s oblibou využíván pro přepravu citlivého nákladu. V případě potřeby je možné vymontovat dělicí stěnu a vybrat druhou řadu sedadel, čímž se zvětší ložní prostor na maximum. Iveco je variabilní ve všech ohledech.

Iveco Daily se prezentuje vysokým komfortem přepravy. Posádka profituje především z pohodlnějšího a tiššího interiéru kabiny, která poskytuje komfort srovnatelný s jízdou v luxusním automobilu a také z množství uzavíratelných i otevřených odkládacích prostorů. V rámci své kategorie má Daily dokonalejší zvukovou izolaci, účinnější klimatizaci a komfort řízení, které je na špičkové úrovni při jakémkoliv zatížení vozidla. Nová konstrukce, vyspělý systém podvozku, zdokonalený design interiéru a exteriéru přispívají k nejvyšší úrovni moderního cestování.

Úsilí směřující k uspokojení vysokých požadavků cestujících a jejich nákladu je v Avanti Api reprezentované tímto moderním a technologicky vybaveným vozidlem. Snoubí se v něm silná tradice s dokonalou vyvážeností a špičkovými inovacemi. Díky tomu se vozidlo Daily stalo nedílnou součástí našeho vozového parku.

Iveco_Daily_Animal_transport_DSC_7106přeprava rozměrného tovaru, přeprava zvířat - animal transport, přeprava 6 osobIveco_Daily_Animal_transport_DSC_7103

Iveco_Daily_predni_sedadla_6238815418Iveco_Daily_nastupni_hrana_6238811228Iveco_Daily_interier_6238808486
Iveco_Daily_preprava_tovaru_20150618_095938 Iveco_Daily_preprava_tovaru_20150618_100025 Iveco_Daily_preprava_tovaru_image7