V naší flotile Avanti Api provozujeme nejnovější generaci 8-místních cestovních vozů značky Mercedes-Benz Vito Tourer 111. Tyto vozy v sobě spojují jedinečným způsobem funkčnost a atraktivnost. Atraktivní jsou nejen pro svůj expresivní výraz, ale za zevnějškem se skrývají i vnitřní hodnoty jako kvalitní, funkční a pohodlný interiér s kvalitními materiály. Použité materiály mění vozidlo na prostor s příjemným pocitem, ve kterém se rádi odvezete nebo odpočinete během delšího cestování.

Atraktivní zevnějšek zářivě bílých vozidel Vás zve na osazení pohodlných a přitom variabilních sedadel, které nabízejí svým pasažérům velký osobní prostor. Moderní a funkční interiér umocňuje pocit z cestování v exkluzivních vozidlech.

Moderní koncepce vozidel Mercedes Vito Tourer zaručuje bezpečnou a zároveň vždy pohodlnou jízdu. Vozidla jsou určeny na cestování na dlouhé tratě, proto se na komfort posádky klade velký důraz. Vysoké sedadla se širokými sedacími částmi, kvalitním čalouněním a s loketními opěrkami přispívají k vysokému komfortu sezení. Příjemně měkké sedadla v kombinaci s komfortním odpružením vozidla zaručují svěžest posádky i po dlouhé jízdě.

Všechny naše vozy jsou vybaveny vícezónovou klimatizací. Automatická klimatizace zvyšuje teplotní komfort pro posádku a zároveň je důležitým prvkem zvýšení bezpečnosti zejména při vyšších venkovních teplotách. Automaticky reguluje teplotu, množství vzduchu a jeho rozdělení v klimatizovaných zónách tak, aby se posádka cítila dobře i při rozdílných požadavcích na teplotu. Filtr s aktivním uhlím filtruje nečistoty ze vzduchu dříve, než se dostanou do interiéru. K celkové teplotní pohodě přispívají i tepelněizolační skla, které jsou ve všech našich vozidlech.

8-místné verze jsou mimořádně praktické a variabilní. V případě plného obsazení je v zadní části každého vozidla dostatečný prostor pro zavazadla každého cestujícího. Sedadla přitom umožňují flexibilní využití prostoru pro cestující a v případě potřeby velmi velkého ložného prostoru se sedadla v prostoru pro cestující dají i kompletně demontovat.

Naše vozy jsou vybaveny praktickými posuvnými dveřmi vpravo, aby bylo nastupování i vystupování skutečně komfortní. Cestující tak nastupují a vystupují vždy na straně od chodníku, což zásadně zvyšuje bezpečnost osob. Výstupní prostor je navíc osvětlen svítidly, které přispívají ke komfortu a bezpečnosti zejména při nastupování a vystupování ve tmě.

Vozidla Mercedes-Benz jsou symbolem automobilové bezpečnosti. Proto jsou vozidla Avanti Api vybaveny mnoha bezpečnostními systémy, které dokáží pomoci cestujícím v každých situacích, aby se každá cesta skončila šťastně.

Přijďte se přesvědčit na vlastní kůži…

 

DSC_6171 DSC_6238 DSC_6231 DSC_6201 DSC_6195 DSC_6188 DSC_6187 DSC_6225 DSC_6186