S Avanti Api se cítíte pohodlně po každé stránce. Cenu jízdného můžete zjistit přímo na internetu v pohodlí Vašeho domova. Zvolíte si požadovanou trasu a čas a všechno potřebné vidíte v reálním čase. Zjistíte též obsazenost vozu v různých časech a získáte tím možnost objednat zlevněné cestovní lístky. Slevy z ceny jízdného poskytujeme cestujícím v závislosti od obsazenosti minibusu – čím vyšší obsazenost, tím větší sleva.

On-line informační systém Vám nabízí možnost objednat nejen cestovní lístek, ale i celé vozidlo nebo letadlo. Systém je navrhnutý tak, aby se přizpůsobil Vašim individuálním potřebám a poskytl Vám kompletní informace. Je intuitivní a umožňuje nejen zjistit ceny osobní přepravy, ale také vytvořit rezervaci osob nebo též zaplatit on-line.

Přeprava osob je též možná i po vlastní trase, takže se nemusíte vázat na náš cestovní řád. Stačí vyplnit startovné a cílové místo na hlavní stránce pod volbou „Vlastní trasa“ a cena se Vám zobrazí hned. Nabízíme Vám také možnost vypočíst cenu dopravy individuálně prostřednictvím našeho kontaktního formuláře na stránce s kontaktními informacemi.